زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ فروردين ساعت 21:18 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱/۷ ساعت 21:18    تعداد بازدید: 280    کد مطلب: 77020

اعزام تیم درمانی تخصصی سازمان تأمین اجتماعی به مناطق سیل زده استان گلستان
در یازدهمین روز از وقوع سیل وآب گرفتگی شهرهای آق قلا وگمیشان و روستاهای همجوار ، چهار تیم درمانی از سوی مدیریت درمان تأمین اجتماعی گلستان به این مناطق اعزام شدند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر احمد نصرتی مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان با اعلام این خبر افزود : با عنایت به نیاز سیل زدگان عزیز به خدمات تخصصی ، به همت همکاران محترم متخصص یکی از این تیمهای اعزامی کاملا تخصصی بوده و شامل ٦ پزشک متخصص در رشته های اطفال (دو نفر)‌، داخلی - قلب - ارتوپد و زنان هر کدام یک نفر می باشد که امیدواریم بتوانیم بخشی از آلام  هموطنان آسیب دیده از سیل را تسکین دهیم.

دکتر نصرتی از تداوم خدمات درمانی تا عادی شدن اوضاع خبر دادو از همکارانی که عاشقانه در این راه خدمت می کنند تقدیر کرد.

سومین جلسه کمیته مدیریت بحران در مدیریت درمان گلستان تشکیل شد

در پی بارندگی های گسترده در استان گلستان و وقوع سیل در برخی از شهرها ، سومین جلسه کمیته مدیریت بحران در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان تشکیل و درخصوص تداوم امدادرسانی به سیل زدگان تصمیماتی اتخاذ شد.

دراین جلسه دکتر حسین پور معاون مدیر درمان تامین اجتماعی استان گفت : با عنایت به نیاز سیل زدگان، تیمهای درمانی را از سه تیم به چهار تیم افزایش داده و یکی از تیمها را منحصرا با کادر تخصصی اعزام می کنیم.

در این جلسه همچنین مصوب شد که پزشکان متخصص شاغل در مراکز تامین اجتماعی استان جهت یاری سیل زدگان فراخوان شده و از توان تخصصی آنها استفاده شود.

جمع آوری کمکهای نقدی همکاران یکی دیگر از مصوبات این جلسه بود و تاکید شد که گزارش کاملی به صورت روزانه به مراجع ذیربط ارسال شود.

ارزیابی نیازهای درمانی سیل زدگان و برنامه ریزی امداد رسانی با همکاری بسیج جامعه پزشکی

دکتر رمضان زینلی رئیس اسناد پزشکی تامین اجتماعی استان گلستان به نمایندگی از کانون بسیج جامعه پزشکی مدیریت درمان در جلسه هماهنگی امور درمانی سیل زدگان گفت: هماهنگی تیمی و اقدام بر اساس نیازهای سیل زدگان می تواند ما را با سرعت بیشتری به هدف برساند.

وی که رئیس هیئت اندیشه ورزان بسیج جامعه پزشکی استان نیز هست گفت : ما در کانونهای اندیشه ورزی بسیج علاوه بر مباحث خاص بسیج ، به مباحثی از جمله فرایندهای کاری در بحرانها نیز می پردازیم واینکه می بینیم بسیج جامعه پزشکی پا به پای سایر ارگانها در حال امدادرسانی است حاصل برنامه های قبلی است.

دراین نشست که در محل شبکه بهداشت و درمان شهرستان گمیشان برگزار شد دکتر ایری مدیر شبکه بهداشت شهرستان گمیشان و دکتر مقصودلو رئیس بسیج جامعه پزشکی استان گلستان نیز حضور داشتند که به ارزیابی وبر آورد نیازهای درمانی سیل زدگان و راهکارهای امدادرسانی پرداختند.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha