زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين ساعت 17:24 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱/۶ ساعت 17:24    تعداد بازدید: 477    کد مطلب: 76994

مشاور مدیرعامل و مسئول امور پیگیری های ویژه سازمان تامین اجتماعی از مناطق سیل زده استان گلستان بازدید کرد
متعاقب وقوع سیل در استان گلستان در شهرهای مختلف از جمله ، گنبد کاووس ، آق قلا و روستاهای اطراف این شهرها که از ٢٦ اسفند ٩٧ آغاز شد و هنوز ادامه دارد، مشاور مدیرعامل و مسئول امور پیگیری های ویژه سازمان تامین اجتماعی به این استان سفر کرد تا از نزدیک روند امدادرسانی را پیگیری کند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر عبدالله میراکبری با عزیمت به شهر سیل زده آق قلا و روستاهای همجوار، از نزدیک روند امدادرسانی تیمهای اعزامی مدیریت درمان تامین اجتماعی و شرایط سیل زدگان را بررسی کرد.

دکتر میراکبری در این بازدید گفت: سازمان تامین اجتماعی از لحظه وقوع سیل تمامی امکانات خود را برای کمک رسانی به سیل زدگان بسیج کرد و سرپرست سازمان در این خصوص دستور ویژه ای مبنی بر استفاده از تمام ظرفیت برای کمک به سیل زدگان را صادر کرد و ما امروز اینجا هستیم تا وضعیت هموطنان سیل زده را از نزدیک مشاهده و در خصوص تداوم امداد رسانی بر اساس توان و ظرفیتهای قانونی سازمان تامین اجتماعی با سایر سازمانهای امدادی استان گلستان همکاری کنیم تا هرچه زودتر این شرایط بهبود یابد.

بازدید مشاور مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از شرایط آماده باش مراکز درمانی گلستان

دکتر میراکبری همچنین با هدف ارزیابی میزان آمادگی مراکز درمانی در شرایط بحرانی و نیز بررسی وضعیت مراکز درمانی در امدادرسانی به سیل زدگان استان گلستان از پلی کلینیک امام خمینی (ره) گرگان بازدید کرد.

تاکید بر آمادگی بیشتر جهت پذیرش سیل زدگان در مراکز درمانی تامین اجتماعی گلستان

دکتر احمد نصرتی طی بازدیدی از بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)‌گنبد کاووس ، بر لزوم آمادگی هرچه بیشتر تمامی مراکز درمانی استان جهت پذیرش سیل زدگان تاکید کرد.

دکتر نصرتی در این خصوص گفت : در روزهای عادی تمامی مراکز درمانی سازمان در استان و در روزهای تعطیل مراکز بیمارستانی وشبانه روزی تامین اجتماعی استان مشتمل بر دو بیمارستان و یک پلی کلینیک شبانه روزی آمادگی کامل جهت پذیرش ومداوای مصدومین و بیماران احتمالی ناشی از سیل را دارند.

وی در این بازدید ضمن آرزوی سالی خوش برای هموطنان استان گلستان و ابراز تاسف از اتفاقی که در روزهای آغازین سال جدید برای برخی از این عزیزان افتاد و گرفتار سیل شدند ، ابراز امیدواری کرد که با فروکش کردن آب ، هرچه سریعتر به زندگی عادی برگردند.

دکتر نصرتی همچنین به تیم های اعزامی به مناطق سیل زده اشاره کرد وافزود : اکیپهای درمانی این مدیریت مشتمل بر پزشک ، پرستار و بهیار به همراه آمبولانس در قالب بسیج جامعه پزشکی به مناطق سیل زده اعزام شدند تا به آسیب دیدگان کمک کنند.

تداوم حضور و امداد رسانی تیم های درمانی تامین اجتماعی در مناطق سیل زده گلستان

بر اساس تصمیم کمیته مدیریت بحران مدیریت درمان تامین اجتماعی گلستان ، تیم های درمانی این مدیریت همچنان در مناطق سیل زده و مناطق دورافتاده استان گلستان حضور داشته و به درمان بیماران و مصدومان مشغولند.

دکتر حسین پور معاون مدیر درمان گلستان که خود در مناطق عملیاتی و همراه با تیم های اعزامی به امدادرسانی مشغول است گفت : در شهر آق قلا مشکلی از بابت تیمهای درمانی نیست ولی مناطق دور از دسترس و روستاهای دوردست نیاز بیشتری به تیم های درمانی دارند که ما سعی می کنیم در قالب بسیج جامعه پزشکی این تیمها را به آن مناطق اعزام کنیم.

وی از حضور ٣ تیم درمانی از مدیریت درمان تامین اجتماعی در امدادرسانی به سیل زدگان خبر داد و برای اعزام تیمهای بیشتر نیز اعلام آمادگی کرد.

 

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha