زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۵ فروردين ساعت 03:25 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱/۶ ساعت 10:59    تعداد بازدید: 427    کد مطلب: 76961

پذیرش مجروحان سیل شیراز در بیمارستان تامین اجتماعی شهید بهشتی
مدیر درمان تامین اجتماعی فارس ضمن تسلیت به خانواده های درگذشتگان حادثه سیل امروز شیراز از آمادگی بیمارستان تامین اجتماعی شهید بهشتی شیراز برای پذیرش و مداوای مجروحان سیل اخیر خبر داد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر امیری گفت: ۱۳ نفر از مصدومین سیل پنجم فروردین شیراز به بیمارستان شهید دکتر بهشتی متعلق به سازمان تامین اجتماعی منتقل شدند که یک نفر بستری و۱۲ نفر با تکمیل مراحل درمان از این بیمارستان مرخص شدند.
وی با بیان اینکه در روزهای آخر اسفند گذشته کمیته بحران در مدیریت درمان تامین اجتماعی فارس تشکیل شد، افزود: درمانگاههای تامین اجتماعی شهید رضایی و آزادگان شیراز نیز برای ارائه خدمات درمانی به مجروحان و مراجعان در حالت آماده باش هستند‌ و در صورت نیاز خدمات درمانی را ارائه خواهند کرد.
نباتی مدیر کل تامین اجتماعی فارس نیز با اشاره به خسارت احتمالی کارگاهها در مسیر سیل اخیر شیراز گفت: کارگاههای درگیر در سیل امروز ارزیابی و در صورت توقف فعالیت ها ناشی از سیل برای کارکنان آنها بیمه بیکاری بر قرار می شود.

خاطر نشان می سازد، محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی در پیامی جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه سیل امروز شیراز را به خانواده هایشان تسلیت گفت و برای مجروحان شفای عاجل آرزو کرد و بر انجام وظایف  انسانی و اداری در قبال آسیب دیدگان این حادثه تاکید نمود.

ارتباط مستقیم در فضای مجازی با سرپرست سازمان تامین اجتماعی
به صفحه اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha